Hakkımızda 

Hakkımızda

Ev Taşıma Ve Ofis Taşıma alanında İster şehirlerarası olsun ister şehir içi nakliyat hizmetımız
Profesyonel Hizmet Sağlayan Firmamız 2000 Yılının Mayıs Ayında kayseri Merkezde İlk ofisini ve Şirket Merkezini Kurmuştur.
Şimdiye kadar ki başarılı çalışmaları sonucunda kayseri melikgazi evden eve nakliyat alanında 7/24 saat kestısız hizmet sunyoruz.

kayseri evden eve nakliyat, hakumuz evden eve taktikçi ala

MİSYON
Misyonumuz kayseri evden eve nakliyat, sektöründe verilen tüm hizmetlerin kalitesini yükselterek müşterilerimize hem şehir içi nakliyat hemde şehirlerarası nakliyat konusunda en iyi hizmeti sağlamaktır.
Edven eve nakliyat, hizmetımızde danışmanlığı alanında eğitimli personelimiz ile müşterilerimizin beklentilerini en üst düzey standartlarda karşılamak.
Yerelden ulusala büyüyen portföyümüzü en geniş kitlelere ulaştırmak.
Güven ve kalite önceliği ile müşterilerimize entegre çözümler sunmak.
Sektördeki tecrübe ve uzmanlığımız ile sorunsuz ve kaliteli taşıma hizmeti sunyoruz.
Güven veren, mesleğine saygı duyan, sürekli eğitim ve teknolojik gelişmelere açık Eşya taşımacılık alanında danışmanları yetiştirmek.
Sektörün yeniliklerini sağlamak ve takip etmek istiyorum.
Farklı, yaratıcı ve güvenilir marka haline gelmek.
Onun zamanlaması, onun koşulda tüm olduğu ifade referansını kazanmak,

VİZYON
Evden eve nakliyat, ve ofis taşıma, kurumsal taşıma, fabrika taşıma, hastane taşıma, fuar. taşıma, 100/100 müşteri memnuniyeti ile çalışmaktayız. Konularında müşterilerime Profesyonel Çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz,
Değerlerimiz
Güven,
Memnuniyet,
Kaliteli Hizmet,
Gelişim.

kayseri evden eve taşımacılık ,kayseri evden eveciler,kayseri ilden ile nakliye şirketi,kayseri ilerarası nakliyat fiyatları,